Pedicure

Profesjonalny pedicure w Warszawie

Piękne, zdrowe stopy to marzenie wielu kobiet. Aby uzyskać doskonały efekt i cieszyć się ich estetyką, możesz nie tylko pielęgnować je w domu, ale również skorzystać z profesjonalnego zabiegu w salonie kosmetycznym. Oh!Mani to miejsce, w którym zadbamy o Twoje stopy, wykonując kompleksowy zabieg pedicure w Warszawie. Dzięki doświadczeniu i najlepszym rozwiązaniom, spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających kobiet.

Czym jest pedicure?

Pedicure to jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych, które wybierają zwykle kobiety. Polega on przede wszystkim na pielęgnacji skóry i paznokci stóp – dzięki niemu nie tylko zadbasz o ich wygląd, ale również przywrócisz ich naturalność i zdrowie. Wykonując klasyczny zabieg pedicure w Warszawie, nasi specjaliści najpierw zmiękczają stopę, przygotowując ją w ten sposób do dalszej części zabiegu.

Następnie opracowujemy podeszwę stopy tarkami oraz frezarką, by stopy były wygładzone i przyjemne delikatne. Kolejno zajmujemy się opracowaniem skórek i wałów wokół paznokcia za pomocą cążek oraz frezów.

W następnej kolejności mamy działania prowadzone przy pomocy pilnika – ich zadaniem jest skrócenie płytki paznokcia, a także zamknięcie jej łuski. Następnie wykonujemy peeling z delikatnym masażem i wmasowujemy naturalny krem nawilżający lub, jeśli jest taka potrzeba, to maść leczniczą.

Oczywiście zwieńczeniem zabiegu jest pomalowanie paznokci na dowolny kolor, jaki zażyczy sobie Klientka – w ten sposób uzyskasz piękne, zdrowo wyglądające paznokcie, które zachwycą i z pewnością poprawią Twój wygląd. A także codzienne samopoczucie!

To jednak nie wszystko – pedicure ma na celu również przywrócenie piękna Twoim stopom. W tym celu korzystamy z różnego rodzaju profesjonalnych, w pełni sprawdzonych preparatów, dzięki którym jesteśmy w stanie pozbyć się zrogowaciałego naskórka z pięt, a także usunąć odciski czy zgrubienia skóry. W ten sposób nie tylko odzyskasz piękne stopy, ale również zwiększysz swój codzienny komfort.

Dlaczego pedicure w Warszawie?

Z kilku powodów – przede wszystkim zabieg polecany jest tym Paniom, które pragną czuć się pięknie na co dzień i które lubią pokazywać swoje stopy. Zadbamy o to, aby prezentowały się one okazale w każdej sytuacji i były dla Ciebie powodem do dumy. To jednak nie wszystko – zabieg pedicure, jaki wykonujemy:

Wykonujemy również pedicure hybrydowy, japoński, a nawet męski – dzięki temu nasze usługi cieszą się tak dużą popularnością wśród wielu osób.

Zapraszamy również na inne nasze zabiegi kosmetyczne!

Oh!Mani to nie tylko pedicure, ale również inne zabiegi w Warszawie, które zapewnią np. piękny wygląd paznokciom u Twoich dłoni. Oferujemy między innymi manicure hybrydowy, klasyczny, ekspresowy, z odżywką i wiele innych.

Galeria – salon

Galeria – paznokcie