Laminowanie brwi

Kompleksowe laminowanie brwi

Odpowiednie zadbanie o rzęsy czy brwi pozwala znacznie poprawić wygląd, dlatego też zabiegi tego typu cieszą się ostatnio całkiem dużym zainteresowaniem wśród Pań. W Oh!Mani pomożemy Ci zadbać o urodę, oferując między innymi laminowanie brwi, które z całą pewnością sprawi, że będziesz wyglądała piękniej niż dotychczas. Na czym polega ten zabieg i dlaczego warto wykonać go właśnie u nas?

Czym jest laminowanie brwi i czy warto je przeprowadzić

Brwi potrafią być prawdziwym problemem wielu kobiet – cienkie, rosnące w różne strony i mało estetyczne, często wpływają negatywnie na wygląd. Na szczęście jest wiele sposobów na ich pielęgnację – wystarczy tylko zgłosić się do naszego salonu kosmetycznego, aby się o tym przekonać. Jednym z najlepszych sposobów zadbania o nie jest właśnie laminowanie brwi – to zabieg pielęgnacyjny, dzięki któremu przywrócisz piękno swoim włoskom i sprawisz, że będą one prezentowały się niezwykle okazale.

Laminacje brwi składa się z trzech etapów i każdy z nich ma istotny wpływ na ostateczny efekt. W trakcie pierwszego z nich dokładnie oczyszcza się brwi, by nanieść na nie specjalny aktywator. Ma to duży wpływ na budulec włosów. Drugi etap polega na nałożeniu keratyny, która ma ogromny wpływ na jakość i wygląd włosów – dzięki nim staną się one mocniejsze, piękniejsze i zdrowsze. Ostatni etap to nałożenie na brwi innych środków pielęgnacyjnych, które mają za zadanie wzmocnić efekt.

Jak więc widać laminowanie brwi nie jest zabiegiem skomplikowanym, ale niezwykle przydatnym – to właśnie dzięki niemu możliwe będzie przywrócenie piękna brwiom i tym samym zadbanie o wygląd każdego dnia. Dzięki prostocie wykonania, a także efektom jakie daje, laminacja brwi cieszy się dzisiaj bardzo dużą popularnością wśród klientek naszego salonu kosmetycznego!

Uwaga! W Oh!Mani przeprowadzamy również laminowanie rzęs, które także przynosi doskonały efekt i pozwala uzyskać piękniejszy wygląd całej twarzy.

Dlaczego laminacja brwi w Oh!Mani?

Salon kosmetyczny Oh!Mani to miejsce, w którym możesz mieć pewność, że będziesz czuła się bezpiecznie i uzyskasz efekt, o jakim marzysz. Wynika to z 3 kwestii:

Dlatego też zachęcamy wszystkie Panie do wizyty w naszym salonie kosmetycznym. Zapewniamy profesjonalne laminowanie brwi, rzęs, a także wiele innych zabiegów, które wpłyną pozytywnie na Twoją urodę.

Galeria – salon

Galeria – paznokcie